Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Hakkımızda

Güner Organik isimli şirketimiz ile çanta konusunda sitemizi tercih eden bayanlara uygun fiyat üzerinden gerçek manada kaliteli ürünler sunmayı hedefliyoruz. Mağazamızda son trend çanta modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli çanta sağlamanın yanında kullanımı, ödeme yapması ve alışveriş yapması kolay bir yöntemi kullanmaktayız. Sitemiz üzerinden online kredi kartı, havale eft ve kapıda ödeme seçenekleri ile ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Mağazamızdan alışveriş yapıp bizi onurlandırdığınız için her müşterimiz bizim için önem teşkil etmektedir. Bu nedenle verilebilecek en iyi hizmeti en uygun fiyattan sunmayı hedefliyoruz. Mesela müşterilerimize kesinlikle kargo ücreti ödetmiyoruz. Tüm ürün gönderme masrafları mağazamız tarafından karşılanmaktadır. Böylelikle siz sadece satın aldığınız ürüne ödeme yapmış oluyorsunuz.


Mağazamızda almış olduğunuz her ürün kesinlikle faturalı bir şekilde tarafınıza ulaşacaktır. Tam anlamıyla yasal ve güvenilir bir ticaret anlayışına sahip olan mağazamızdan gönlünüz rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Bilgi almak için sitemizde bulunan telefon hatlarına ulaşabilirsiniz. Ya da iletişim sayfamızdan bize form,öneri veya şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Sitemizden, sosyal medya hesaplarımızdan veya telefon numaramızdan bizi arayarak siparişlerinizi kolaylıkla iletebilirsiniz. Gördüğünüz gibi mağazamızda ödeme yöntemleri, sipariş yöntemleri ve kullanım kolaylığı her alanda kendini göstermektedir. Sizlere uygun fiyata kaliteli ürünler sunmanın yanında her alanda kolaylıklar da sağlamak istiyoruz. Çünkü mağazamızdan alışveriş yapan her müşterimizin mutlu ayrılmasını ve bir daha ki alışverişinde tekrar bizi tercih etmesini istiyoruz.

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.